Ar esate laimingi savo tiesoje?

Mes visi turime savo tiesą ir gyvename pagal savo suvokimą. Svarbiausias klausimas – ar esate laimingi savo tiesoje? Ar jūsų sąmonė yra nuolatinėje laimės būsenoje?

Kodėl vieni žmonės nuolat ieško naujų žinių, investuoja į asmenybės augimą, tobulina kūną,  rūpinasi sveikata? O kiti, turi tvirtą nuomonę kaip gyventi ir nepaiso niekieno patarimų ar įžvalgų? Todėl, kad mes visi turime savo pasaulėvoką ir savo tiesą.

Jei mūsų tiesa daro mus laimingais, ir mes tikrai nuolatos tokie jaučiamės, gal ir neverta semtis žinių iš kitų žmonių patirties. Atvirkščiai, galbūt mes patys galėtume pasidalinti su kitais išbandytais būdais atrasti vidinę harmoniją, dvasinį komfortą, kūno, proto ir sielos balansą.

Tačiau jei mūsų tiesa nedaro mūsų laimingais, privalome ieškoti naujų žinių tol, kol tokiais tapsime. Tai ir vadinama asmenybės augimu, dvasiniu tobulėjimu, sąmoningumu. Saviugda apima dvasinius, psichologinius ir fizinius žmogaus ypatumus, kurie yra sudedamoji mūsų „aš“ dalis.

Nuo ko pradėti saviugdos kelią?

Mokymų ir seminarų pasiūla asmenybės augimui išties didelė. Esti įvairių požiūrio plėtimo technikų, kuomet siekiama ištraukti sąmonę iš matricos branduolio ir pamatyti didesnį paveikslą, kuriame mes įgyjame kur daugiau galimybių tapti savo gyvenimo kūrėjais. Kažkam gal tiks ir patiks motyvaciniai mokymai, kuomet lektorius turi talentą pateikti informaciją taip, kad žmogus būtų įkvėptas ir pats užsinorėtų keistis. Kiti dievina transformacines praktikas, kuomet neriama gilyn į savo vidų ir savarankiškai, prisiimant atsakomybę ieškoma laimei trukdančių blokų, nuoskaudų šešėlių ar baimių.

Renkantis mokymus, ieškokite tų, kurie su jumis labiausiai rezonuoja. Tai reiškia, kad perskaičius ar išgirdus žodžius kažkas suvirpa sieloje. Jūs jaučiate, kad pritariate tai tiesai ir norėtumėte, kad ji taptų jūsų tiesos dalimi, nes tikite, kad tai padarys jus laimingesniais. Tik jūs galite nuspręsti ar esate laimingi savo tiesoje.

Visas pasaulis ir kiekvieno iš mūsų gyvenimas valdomas įsitikinimų. Mus supanti aplinka atspindi būtent tai, kuo tikime. Ir jei mūsų įtikėta tiesa nedaro mūsų laimingais, gyvenimas atrodo niūrus ir neteisingas, kartais, vienintelis būdas iš naujo atrasti pasaulio spalvas, tai leisti kitiems žmonėms įtikinti mus, kad gyvenimas yra nuostabus, o tada jau nuosava tiesa paliudyti, kad būtent taip ir yra.

 

Bendraukime Instagram.

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga autorinėmis teisėmis priklauso svetainei „Pradinis impulsas”, jeigu nenurodyta kitaip. Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Pradinis impulsas” sutikimo.

Leave A Comment