Ar galima mylėti pinigus?

Ar galima mylėti pinigus? Ar pinigai apskritai gali būti meilės objektas? Ar esate kada galvoję, kaip jūs mylite pinigus? Daugelis žmonių pasakytų, kad geriausiu atveju pinigams nieko nejaučia arba nemyli jų, nes jie sukelia daug streso, jų nuolat trūksta, per juos visos nelaimės, o tie, kas myli pinigus, yra nedori, pasipūtę, beširdžiai ir t.t. Kalbėti apie meilę pinigams yra tarsi nepadoru ir nepriimtina.

Nemeilė pinigams yra vienas stipriausių ribojančių įsitikinimų, dar vaikystėje giliai pasėtų mūsų pasąmonėje ir bujojančių joje metų metus. Žmonės net patys sau bijo prisipažinti, kad myli pinigus, todėl daug dažniau jūs išgirsite frazę „pinigai man nerūpi“ nei „aš myliu pinigus“. Tad neverta stebėtis, kad jų nuolat trūksta, nes kas norėtų turėti nemylintį šeimininką?

Norint pradėti keisti su nemeile pinigams susijusius įsitikinimus, nebūtina juos visus surasti ir atpažinti, nes patikėkite, nemeilės pinigams įsitikinimų mes visi turime daugybę. Verčiau pagalvokite, už ką jūs mylite ar galite pradėti mylėti pinigus, ir už ką jiems esate dėkingi.

Pradėję galvoti apie meilę pinigams pastebėsite, kad yra daug daugiau priežasčių, už ką juos mylėti negu nemylėti. Jei kol kas nesate pasiruošę mylėti pinigų kaip objekto, mylėkite tai, ką jie jums suteikia.

Pinigus mylime už tai, kad jie suteikia mums laisvę, saugumą, gyvenimo džiaugsmą, sveikatą, gerą maistą, gražius namus, galimybę keliauti ir pamatyti šią nuostabią planetą, galimybę kurti. Tik Dievas gali kurti be pinigų, o mums jie reikalingi daugeliui dalykų sukurti. Kokie kilnūs bebūtų jūsų tikslai, be pinigų jums bus labai sunku juos įgyvendinti. Tarkime, norite padėti kaimo vaikams, pastatyti mokyklą ar pamaitinti badajaunčius – viskam reikalingi pinigai. Pinigai padeda sukurti daug gražių dalykų.

 

Neigiami įsitikinimai

Pirmiausiai padirbėkime su priešingomis šioms mintims nuostatomis. Nuo ankstyvos vaikystės ribojantys įsitikinimai, susiję su nemeile pinigams, mums buvo diegiami per pasakas, kuriose turtuoliai beveik visuomet būdavo neigiami personažai, o vargšai – gerieji. Filmai, serialai transliavo tą patį, turtuoliai ten atlikdavo blogiečių vaidmenis ir net jų veido išraiškos būdavo piktos, arogantiškos. Neturtingi herojai dažniausiai būdavo vaizduojami kaip mielų veidų, nuolankūs, teigiami personažai. Taip mes buvome programuojami, kad pinigai yra blogis ir geram žmogui jų visai nereikia.

Jei į pinigus, kaip į neutralią energiją, pažvelgtumėte sąmoningo žmogaus akimis, suprastumėte, kad nuo pat vaikystės jūs net neturėjote galimybės susidaryti savo nuomonės. Ji būdavo peršama daugybės jus pasiekiančių informacijos sklaidos kanalų. Tačiau dabar, kai sąmoningai galite pasirinkti, už ką mylėti pinigus, peržvelkite savo ankstesnius įsitikinimus ir pamatysite, kad dauguma jų yra ne tik klaidingi ir ribojantys gausą, bet ir tiesiog nelogiški.

Jei taip, tuomet pagalvokite, ar gali būti, kad sąmoningai ar nesąmoningai jūs išstumiate iš savo gyvenimo tai, ko nemylite? Išvada gali būti tik viena – jei norite savo gyvenime turėti pinigų ir jais naudotis, jums reikia juos pamilti. Kito kelio nėra.

 

Mentalinis žaidimas

Kaip žinia, nuostabiausia yra abipusė meilė. Norėdami patikėti ar, tiksliau sakant, įtikinti pasąmonę, kad pinigai jus myli, išsiųskite sau dovaną pinigų vardu. Taip, tai ne ką mažiau keistas veiksmas nei pinigų uostymas, tačiau mūsų pasąmonė taip pat yra keista.

Nupirkite gražų atviruką ar pinigų vokelį. Jis gali simbolizuoti meilę arba pinigus. Įdėkite į vidų bet kokios vertės kupiūrą ir užrašykite meilės prisipažinimo tekstą. Jis galėtų skambėti taip:

Mielas Vardeni,

Mes tave mylime ir siunčiame dalį savęs.
Jei tik leisi, mes amžinai būsime kartu.

Pinigai

Sukurkite ir užrašykite kokį tik norite tekstą, o gavę atviruką su pinigine kupiūra ir meilės žodžiais nepamirškite maloniai nustebti. Toks žaidimas yra nuostabus būdas į pasąmonę integruoti norimus įsitikinimus.

 

Bendraukime Facebook ir Instagram.

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga autorinėmis teisėmis priklauso svetainei „Pradinis impulsas”, jeigu nenurodyta kitaip. Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Pradinis impulsas” sutikimo.