Aš esu pinigų magnetas

Kodėl vieni žmonės traukia pinigus į savo gyvenimą, o kiti net atstumia juos nuo savęs? Kodėl vieni žmonės gali pasakyti “Aš esu pinigų magnetas”, o kiti tik niūriai šypteli išgirdę šią frazę? Tokiai paradigmai perprasti vertėtų pasikapstyti po priešingus šiai minčiai įsitikinimus, ribojančius pinigų atėjimą į mūsų gyvenimą, ir jų atsisakyti.

Kas labiausiai traukia pinigus prie mūsų? Trumpai tariant, baimės dėl pinigų stokos nebuvimas. Turime išmokti sąmoningai anuliuoti baimę, kuriančią skurdo sąmonę, bei vystyti priešingas emocijas, tokias kaip meilė pinigams ir džiaugsmas jais. Kuo labiau jūs džiaugsitės pinigais, jausitės jų verti ir atsikratysite nerimo jų netekti, prarasti, atsikratysite jausmo, kad pinigų nuolat trūksta, tuo stipresniu pinigų magnetu taps jūsų protas.

 

Destruktyvūs įsitikinimai apie pinigus

Jei manome, kad kitiems pinigai tiesiog plaukia ar jie lyg magnetas traukia juos, o jums iš dangaus nė centas nenukrenta, viską tenka užsidirbti sunkiu triūsu, bet net ir tokiu atveju pinigai jus ne visada pasiekia, pagalvokite, kokios priešingos mintys šauna į galvą, kai sakote: „Aš esu pinigų magnetas“. Įsisąmoninkite jas, kad kitąkart atpažintumėte ir sąmoningai tų minčių atsisakytumėte. Jos galėtų skambėti, pvz.: „Pinigai tarsi bėga nuo manęs“; „net jei gaunu pinigų, aš juos greit išleidžiu“; „aš niekaip negaliu pritraukti pinigų“; „kažkas tarsi magnetu pinigus traukia nuo manęs, atsiranda neplanuotų išlaidų, baudų, ligų, automobilio gedimų ir pan.“.

 

Mentalinis žaidimas

Atsisėskite ramiai nuošalioje vietoje, kad niekas netrukdytų, ir užrašykite, kiek pinigų per metus jūs norėtumėte gauti. Atkreipkite dėmesį – ne uždirbti, bet gauti. Kitaip sakant, kiek norėtumėte šiais metais kaip magnetas pritraukti pinigų. Įskaičiuokite visus įmanomus pajamų šaltinius, bet konkrečiai nė apie vieną negalvokite: darbo užmokestį, verslą, sutuoktinio dovaną, loterijos laimėjimą ir pan. Pinigų srautų kanalų yra daugiau nei manote, bet atlikdami šią užduotį visiškai apie juos negalvokite. Galvokite tik apie tai, kokia gauta pinigų suma per metus jus padarytų laimingą, ir užrašykite ją esamuoju laiku:

„Pinigai pas mane ateina lengvai pačiu harmoningiausiu būdu. Nuo dabar per metus aš gaunu X sumą eurų, dolerių (priimtiną valiutą pasirinkite patys)“.

 

Pagaukite pinigų srautą 

Norėdami geriau pajusti pinigų srautus, apsilankykite vietoje, kur pinigų srautas yra itin didelis. Tai gali būti bankas, prekybos centras ar pan. Svarbu, kad kompanija, kuri yra tos vietos savininkė, būtų klestinti, kad ten cirkuliuotų dideli pinigų srautai. Ne mažiau svarbu ir tai, kad tą vietą valdantys žmonės jums keltų simpatijas ar bent nekeltų negatyvių asociacijų. Kitaip tariant, nueikite į savo mėgiamą banką ar kitą didelio verslo buveinę, kurioje juda itin dideli pinigų srautai, ir parsineškite iš ten į namus vandens. Jo galite įsipilti iš vandens aparato; jie dažnai yra laisvai prieinami bankų ir verslo įstaigų klientams. Jei nuvyksite į prekybos centrą, vandens buteliuką galite tiesiog įsigyti. Atvykę vandens, stebėkite toje vietoje esančią materialinę gausą: kiek daug pinigų cirkuliuoja, kiek daug materijos yra sukurta. Ir tai padarė tokie patys žmonės, kaip Jūs, reiškia, ir Jūs galite pasiekti didelius pinigų srautus.

 

Bendraukime Facebook ir Instagram.

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga autorinėmis teisėmis priklauso svetainei „Pradinis impulsas”, jeigu nenurodyta kitaip. Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Pradinis impulsas” sutikimo.