Kaip dauginti pinigus?

Turtingi žmonės nuo neturtingų skiriasi tuo, kad žino, kokia svarbi yra pinigų cirkuliacija, jie moka dauginti pinigus ir nuolat to mokosi. Neturtingi žmonės stengiasi pinigus ne dauginti, o juos taupyti. Gavę bent šiek tiek didesnę sumą, jie stengiasi jokiais būdais jos neišleisti. Net yra toks posakis „neturtingi žmonės nieko nekuria ir nieko neatiduoda“.

Dauginti pinigus visų pirma reiškia matyti naujas uždarbio ir investavimo galimybes. Atrodo paprastas receptas, tačiau kas gi trukdo atrasti kelius, kaip padauginti turimus pinigus? Visų pirma – pinigų praradimo baimė. Iš kur kyla ši baimė? Ji visuomet kyla iš jausmo, kad pinigai pasibaigs. Ji kyla iš netikėjimo, kad pinigų visada bus, kad jie niekada nepasibaigs ir kad mes niekada nenumirsime iš bado, net jei kurį laiką valgysime ne tokį maistą, kokio labiausiai pageidautume.

Svarbu suvokti, kad švaistyti ir leisti pinigus reiškia du absoliučiai skirtingus dalykus. Kai mes leidžiame pinigus gausos sąmonėje, mes pasitikime jais bei savimi, ir žinome, kad jie grįš pasidauginę.

Jei manome, kad švaistome pinigus, tai reiškia, kad esame skurdo sąmonėje ir gailime patys sau ar savo šeimai dalykų, kuriems leidžiame pinigus. Tad pirmiausiai mums reiktų įtikinti pasąmonę, kad mes esame to verti, ir nustoti save griaužti, pinigų leidimą būtiniems arba mus džiuginantiems dalykams laikant jų švaistymu.

Kartais net pirkdami sau būtiniausius dalykus žmonės mano, kad jie švaisto pinigus, ir kad išleisti pinigai nebegrįš. Tai yra ribojantis įsitikinimas – jie yra uždarę savo matymą tiek, kad nemato pinigų cirkuliacijos srautų.

 

Paleiskite su pinigais susijusias baimes 

Kad išmoktumėme dauginti pinigus ir atrastumėme galimybes, kaip tai padaryti, visų pirma reikia paleisti su finansais susijusias baimes, negatyvias energijas, atsiradusias dėl skolų ir kitų žmonių įtakos.

Kai leidžiame pinigus maloniems dalykams ar trokštamiems daiktams, visai nesunku su jais skirtis. O kai užklumpa neplanuotos išlaidos, patiriame nemalonių jausmų ir emocijų, mus ištinka skurdo būsena. Kiekvieną kartą, kai reikės leisti pinigus ir mokėti už tai, už ką nesinori (sugedusį prietaisą, baudas, vaistus ir pan.), pasitikėkite pinigais ir jų cirkuliacija. Tikėkite, kad jų jums grįš daugiau. Jei netikėtai gavote baudą ar didesnę komunalinių mokesčių sąskaitą, apmokėkite ją su džiaugsmu ir tikėjimu.

Antra, reikia pradėti galvoti apie galimybes, kaip būtų galima padauginti turimus ir naujai ateinančius pinigus. Taip, kartais atsakymas slypi šiame paprastame mentaliniame veiksme – žmonės nežino, kaip dauginti pinigus, nes apie tai nė nepagalvoja. Todėl pirmiausia įsileiskime į savo protus mintį, kad mes norime ir galime dauginti pinigus, ir su laiku idėjos, kaip tai padaryti, ateis pačios savaime.

 

Mentalinis pratimas 

Leisdami pinigus, nesvarbu, kur ir kas tai bebūtų: maisto produktai šeimai, asmeninis pirkinys sau, komunaliniai mokesčiai, gauta bauda ar net išlaidos už netikėtai sugedusį turtą, atlikite šį veiksmą su malonumu. Paduodami banko kortelę, kupiūrą ar darydami pavedimą internet, mintyse arba garsiai sakykite pinigams: „Skriskite ir grįžkite pas mane pasidauginę 10 (ar kitas skaičius, kuriuo tikite) kartų“. Tardami šiuos žodžius nuoširdžiai tikėkite, kad pinigai, apsukę ratą, grįš pas jus pasidauginę. Tad taip ir bus.

Atlikite šį mentalinį pratimą kiekvieną kartą, kai tik pinigus išleisite į pasaulį. Būtinai atlikite tai su džiaugsmu ir pakiliai nusiteikę, net jei mokate už tai, kas jūsų nedžiugina. Žinokite, kad pinigai tik laikinai palieka jūsų piniginę ir jie būtinai sugrįš pasidauginę, nes kaip juos su džiaugsmu išleidote, lygiai taip pat su džiaugsmu lauksite sugrįžtant.

Bendraukime Facebook ir Instagram.