Piniginė kurioje “gyvena” pinigai. Kokia ji turėtų būti?

Su pinigais ir turtu susiję prietarai teigia, kad į finansinę gausą vedančius veiksmus verta pradėti nuo tinkamos vietos pinigams paruošimo. Kur paprastai „gyvena“ pinigai? Piniginėje.

Net jei naudojamės vien tik banko kortelėmis, vis tiek jas kažkur laikome. Na o jeigu ne, pats laikas jas tinkamai „apgyvendinti“, nes nei pinigams, nei banko kortelėms nepriimtina mėtytis rankinių ar kelnių kišenėse. Pinigai turi būti laikomi piniginėje.

Kokia piniginė yra netinkama naudoti:
  1. Sena, suplyšusi, nudėvėta.
  2. Piniginė iš antrų rankų. Niekada nenaudokite iš kito asmens paveldėtos piniginės. Jūs nežinote, kaip ankstesnis šeimininkas su ja elgėsi, koks buvo jo požiūris į pinigus, tad piniginė su ankstesnio savininko energetika jums nėra tinkama.
  3. Maža, kurioje netelpa pinigai ir nėra vietos monetoms.
  4. Mėlynos spalvos. Pagal Feng shui, mėlynos spalvos piniginė simbolizuoja vandenį, tad pinigai joje ilgai neužsilaiko – išteka.

Įsigykite naują piniginę, o jei šiuo metu tokios galimybės neturite, tą padarykite pirmai progai pasitaikius. Naujoji piniginė turi atitikti reikalavimus pinigams pritraukti.

Kokia piniginė yra tinkama naudoti:
  1. Nauja, puikios išvaizdos, tvarkinga, prižiūrėta.
  2. Piniginė, pagaminta iš natūralių medžiagų. Labiausia tinka oda arba tekstilė.
  3. Juodos, rudos ir kitų žemės spalvų piniginė. Šios spalvos užtikrina finansinį stabilumą. Pinigus taip pat traukia raudona ir žalia.
  4. Tinkamo dydžio, kad joje laisvai tilptų bet kokio nominalo kupiūros. Moterims rekomenduojama įsigyti stačiakampio formos piniginę, kad kupiūros joje būtų laikomos nesulankstytos.

Jei šiuo metu neturite galimybės įsigyti tinkamos piniginės ar jūsų piniginė atitinka pinigams pritraukti keliamus reikalavimus (yra tinkamos spalvos, formos ir prekinės išvaizdos), atlikite veiksmą, kuris nereikalauja investicijų, tačiau yra be galo svarbus – sutvarkykite savo piniginę.

Peržvelkite savo piniginę. Joje tvarka ar chaosas? O dabar palyginkite piniginės turinį su savo dabartine finansine padėtimi.

Piniginėje turi būti tik piniginės kupiūros ir banko kortelės. Joje negalima laikyti jokių nereikalingų, su pinigais nesusijusių daiktų: popierėlių, čekių, talonėlių, nuotraukų. Išrūšiuokite kupiūras ir sudėkite jas tvarkingai – nuo didžiausio iki mažiausio nominalo. Tvarkykite piniginę su meile. Galvokite apie tai, kaip pinigams bus malonu „gyventi“ tokioje švaroje, lygiai kaip ir jums malonu gyventi švariuose namuose. Juk sakoma, kur nešvara, ten ir skurdas, o kur švara ir komfortas, ten karaliauja gausa.

Būtinai piniginėje nešiokite bent vieną talismaną – laimingą pinigėlį. Tai gali būti kupiūra, kurios niekada neišleisite, ar kitas jums su sėkme susijęs pinigas.

 

Bendraukime Facebook ir Instagram.

 

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga autorinėmis teisėmis priklauso svetainei „Pradinis impulsas”, jeigu nenurodyta kitaip. Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Pradinis impulsas” sutikimo.