83 mokiniai

“Asortimento formavimo dirbtuvės” – tai naudingi ir išsamūs prekių asortimento formavimo mokymai, skirti norintiems pradėti prekiauti internetu ar jau turintiems veikiančią el.parduotuvę. Labiausiai tinka individualiems asmenims, smulkaus ar vidutinio verslo atstovams.

Kruopščiai parengto dviejų valandų trukmės online seminaro metu sužinosite esminius asortimento formavimo principus, išsigryninsite prekių asortimento sąsajas su vartotojų poreikiu e-prekybos kanalu bei konkurencija.

Tai antrasis seminaras iš keturių e-prekybos mokymų serijos. Kitus modulius galite įsigyti čia:

I:  E-prekybos pradžiamokslis “Idėja”
III: E-prekybos pradžiamokslis “Startas”
IV: E-prekybos pradžiamokslis “Rinkodara” 

„Asortimento formavimo dirbtuvės“ – tai mokymai, kurių metu visas dėmesys skiriamas prekių asortimentui, nes prekės kuriomis prekiaujame ar ruošiamės prekiauti, yra kiekvieno verslo branduolys. Elektroninė parduotuvė, kurioje pasirinktas prekes eksponuojame ir parduodame yra tik įrankis, o internetinė rinkodara – tik kompleksinių priemonių rinkinys e-prekybos tikslams įgyvendinti.

Pirkėjų vartojimo poreikiai nuolat auga, o išradingi prekeiviai pasiruošę reaguoti į menkiausią paklausą formuojantį signalą. Tačiau jei pamynę savo vertybes ir principus aklai sieksime įtikti pirkėjams, greičiausiai patirsime nesėkmę. Todėl pagrindinis klausimas keliamas šių mokymų metu bus „ar tikime tuo ką parduodate?“.

Asortimento formavimas yra kertinis žingsnis, kuris gali sužlugdyti vos užsimezgusį verslą arba padėti jam suklestėti. Kaip sužinoti kokios prekės bus paklausios ir išjudins verslą iš mirties taško? Jei jums kyla tokie klausimai, registruokitės į šį online seminarą.

Mokymų metu jūs sužinosite:

kaip atsirinkti gerai parduodamas prekes;
kokius prekių kiekius gaminti ar pirkti;
kaip nekonkuruoti konkuruojant;
kur ieškoti tiekėjų;
kur sandėliuoti prekes.

Mokymų nauda jums:

išmoksite formuoti paklausių prekių asortimentą;
asortimento pagalba atskleisite savo verslo unikalumą;
sutaupysite daugybę lėšų pirkdami teisingus prekių kiekius;
sužinosite kaip komunikuoti su tiekėjais;
pasirinksite tinkamiausią prekių tiekimo formą.

Renginio informacija:

Data:
Laikas: 18.00 – 21.00 val.
Vieta: internete, platforma Zoom (prisijungimai bus atsiųti renginio dieną. Įsigiję mokymus, tačiau negalintys nurodytu laiku dalyvauti, galės gauti seminaro įrašą mokymams pasibaigus).
Lektorė: mokymus veda Alma Užusienė, verslininkė, turinti dvylikos metų darbo patirtį e-prekybos srityje, nuo nulio kūrusi ir vysčiusi e-komercijos projektus Lietuvos ir užsienio rinkoms, sertifikuota “Google Skaitmeninės rinkodaros” specialistė.

Jei nekantraujate kuo greičiau pradėti verslą, registruokitės asmeninei konsultacijai el. paštu: info@pradinisimpulsas.lt arba telefonu: 8 608 45989. Konsultacijos kaina 70 Eur/val.

Aktualu: esame prisijungę prie “Versli Lietuva” iniciatyvos “Internete karantino nėra”, tad įsigydami šį seminarą galite panaudoti “Gera dovana” platinamą Lietuvos e.parduotuvių dovanų kortelę arba padovanoti šiuos mokymus artimam žmogui, kolegai ar draugui, norinčiam pradėti prekiauti internetu.

Mokymo planas tuščias
€75.00