215 mokiniai

SEO ir rinkodaros kursai „El. prekybos augimas“ – tai praktiniai trijų modulių (8 akad. val. trukmės) kruopščiai parengti nuotoliniai mokymai, skirti visiems, norintiems vystyti ir auginti el. prekybos verslą. Kursų metu didžiausią dėmesį skirsime elektroninei parduotuvei, jos funkcionalumui. Labiausiai tinka individualiems asmenims, smulkaus ar vidutinio verslo atstovams.

Dar neturite el. parduotuvės, tačiau norite pradėti prekiauti internetu ir nežinote nuo ko pradėti? Pradėkite nuo mokymų “El. prekybos pradžia“. Artimiausi mokymai vyks spalio 3, 6, 10 d.

Sukūrėte el. parduotuvę ir kas toliau? Vos pradėję prekiauti internetu, verslininkai susiduria su daugybe iššūkių. Kai kurie būna praleidę ar netinkamai atlikę pasirengimo etapą, todėl patiria skausmingą akistatą su el. prekybos subtilybėmis. Vieni užstringa etape, kai reikia el. parduotuvę užpildyti kokybišku turiniu: prekėmis, jų aprašymais, raktažodžiais ir pan. Kiti susiduria su vartotojų srauto pritraukimo problemomis. Bandydami kopijuoti jau veikiančius verslus, prekybininkai galiausiai suvokia, kad el. prekybos rinkodaros strategija turėtų būti parenkama ir taikoma individualiai kiekvienam internetiniam verslui. Ne visada verta remtis vien standartinėmis marketingo žiniomis, kartais tenka pasitelkti kūrybiškumą reklamuojant tam tikrą produktą ar verslą, siekiant atskleisti jo unikalumą bei paskatinti vartotojus geriau Jus pažinti.

Su iškilusiais iššūkiais dažnai būna itin sunku susidoroti individualiems asmenims ir smulkiesiems verslininkams, kurie neturi komandos ir bando viską atlikti patys. Jie dažnai nežino, nuo ko pradėti arba neteisingai vysto el. prekybos verslą, tad net prabėgus keliems mėnesiams nieko neparduoda. Tikėjęsi, kad, įgijus el. parduotuvę, pardavimai pasipils automatiškai, staiga supranta, kad teks išmokti daugybę naujų dalykų, kurie pirmą kartą susidūrus atrodo išties bauginantys. Šių mokymų metu suvoksite, kad baimė tėra žinių trūkumas, o tinkamai pasirengus ir investavus laiką, galima pasiekti norimą rezultatą. Tinkamai pasirinkta ir kompleksiškai taikoma el. prekybos rinkodaros strategija padės įgyvendinti pačius ambicingiausius verslo internete tikslus bei užmojus.

Kam skirti šie mokymai?

El. parduotuvių savininkams
El. parduotuvių administratoriams
El. prekybos marketingo specialistams
Smulkaus ir vidutinio verslo atstovams
Prekiaujantiems soc. tinkluose („Facebook“, „Instagram“)
Visiems, kurie domisi el. prekybos galimybėmis

I modulis

Svetainės turinys

Produktų pateikimas
Unikalus parduodantis turinys
El. svetainės navigacija
Vartotojo sąsaja UI
Vizualus svetainės turinys

Svetainės optimizavimas

Raktažodžių tyrimas
Vidinis SEO

II modulis 

Išorinis SEO
Techninis SEO

Vartotojų srautas

Kaip pritraukti pirkėjus
Srauto šaltiniai
Mobilusis srautas
Vartotojo patirtis UX

Svetainės funkcionalumas

Matavimo įrankiai
Progreso stebėjimas

Būtini el. svetainės elementai

III modulis

Individuali el. marketingo strategija

Verslo ir produkto analizė
Tikslinio vartotojo sąsajos su Jūsų produktu
Tikslinės auditorijos išgryninimas
Reklamos kanalų pasirinkimas

Produkto atstovas

Asmeninio prekės ženklo integracija

Parduodantis turinys

Turinio rinkodara

Pasakojimo meistrystė
Foto ir vaizdo rinkodaros svarba

El. prekybos srauto šaltiniai

Socialinių tinklų vaidmuo
Komunikacijos ir ryšių su visuomene galimybės
Bendradarbiavimo strategija

Mokymų nauda Jums

Išklausę šiuos mokymus, Jūs žinosite:

kaip sutvarkyti savo el. parduotuvę, kad ji taptų klestinčia prekybos platforma;
kaip kurti kokybišką turinį: prekių kategorijas, prekių aprašymus, blogo įrašus;
kaip pagerinti vartotojų sąsają (UI) ir vartotojų patirtį (UX);
kaip optimizuoti el. parduotuvę (vidinis ir išorinis SEO);
kokius įrankius naudoti veiklai matuoti;
kaip ištaisyti savo el. parduotuvės klaidas;
kaip išvengti šiurkščių klaidų, kurias daro pradedantieji;
kaip formuoti užklausas turinio kūrėjams, rinkodaros, SEO specialistams;
kaip el. prekybos platformą paversti matoma;
kaip pagerinti vartotojų patirtį savo el. parduotuvėje;
priimtiniausius būdus, skatinančius žinomumą ir pardavimus.

Mokymų formatas

Mokymų trukmė – 8 akad. val.
Daug naudingos praktinės informacijos.

Mokymų data ir laikas

Data: 2022.10.20, 24, 27 d.
Laikas: 18–20.00 val.,
Vieta: internete, platformoje Zoom (prisijungimai bus atsiųsti renginio dieną. Įsigiję mokymus, tačiau negalintys nurodytu laiku dalyvauti, galės gauti seminaro įrašą mokymams pasibaigus).
https://www.pradinisimpulsas.lt/wp-content/uploads/2021/03/alma-uzusiene-el.prekybos-kursai.jpgLektorė: mokymus veda „El. prekybos pradžia“ kursų autorė Alma Užusienė, el. prekybos konsultantė, verslininkė, skaitmeninės rinkodaros specialistė, turinti 14 metų el. komercijos projektų vystymo ir konsultavimo darbo patirties Lietuvos bei užsienio rinkose.

 

Mokymų rezultatai. Dalyvių istorijos ir atsiliepimai

Baigę nuotolinius internetinės prekybos mokymus „El. prekybos augimas“, dalis dalyvių nedelsdami pradėjo gautas žinias taikyti praktiškai, sukurdami įvairios tematikos el. parduotuves. Pateikiame keletą mokymus baigusių dalyvių sukurtų el. prekybos projektų ir atsiliepimų.

Mokymų dalyvė, el. parduotuvės „Syvas.lt“ įkūrėja Rasa Valinskienė

P. Almos Užusienės mokymai man buvo lemtingi.
Juose dalyvavau vedama smalsumo, nes ši sritis man buvo nepažini. Iki el. prekybos mokymų neturėjau minčių kurti el. parduotuvės.
Bet viskas pasikeitė po mokymų. P. Almos profesionalumas, nuoširdumas, išmanymas ir tikėjimas žmonėmis mane įkvėpė.
Padedama p. Almos, el. parduotuvę įkūriau per 2 mėn.
Ji tapo mano vedle, konsultante, patarėja, palaikytoja, koučere, pagalbininke, įkvėpėja… Kartu darėme viską: pradėjome parduotuvės idėjos gryninimu ir logotipo kūrimu, o baigėme prekių asortimento formavimu ir prekių aprašymu.
Drąsiai galiu vadinti p. Almą žmogumi-orkestru. Jos gebėjimai, žinios ir jų perteikimo būdai stulbina. Esu ir liksiu dėkinga.

Mokymų dalyvė Sabina, akromeria.lt

Atsiradus poreikiui steigti el. parduotuvę, ieškojau informacijos ABC pradžiamokslio, kad suprasčiau, kokius žingsnius reikia nueiti, norint atsidaryti el. parduotuvę, kuri veiktų sėkmingai. Džiaugiuosi, kad įsigijau mokymus, per kuriuos sužinojau: nuo ko reikia pradėti, kaip sutaupyti savo pinigus, laiką, ką naudoti, į ką atkreipti dėmesį. Iš Almos Užusienės gavau praktiškų patarimų, paskatinimų, palaikymo, ko išties reikia el. parduotuvės įsteigimui. Manau, kad tam, kas nori rimtai verslauti ir džiaugtis savo el. parduotuvės pardavimais, šie mokymai padės išsigryninti savo poreikius bei galimybes. Džiaugiuosi, kad lektorė dalijasi patirtimi, galiu drąsiai kreiptis į ją ir konsultuotis gerindama savo veiklą. Trumpai sakant, šie mokymai – tai kokybės ir kainos santykis.

Mokymų dalyviai el.parduotuvės Happywalls.lt įkūrėjai

Paveikslais ant drobės prekiavome jau seniai. Tačiau nusprendus susikurti el. parduotuvę happywalls.lt ir pradėti prekybą internetu, susidūrėme su daug iššūkių ir neaiškumų. Į vienus klausimus padėjo atsakyti pažįstami ar draugai, į kitus – el. erdvėje rasta informacija. Tačiau tai buvo tik padrikas turinys, ne visada aktualus šiai dienai, ne visiškai pritaikomas Lietuvos rinkai. P. Almos Užusienės mokymai buvo visai kas kita. Ji padėjo informaciją paversti į žinias, davė naudingų patarimų ir pavyzdžių. Mokymai buvo ne tik išsamūs, bet ir nesunkiai suprantami bei puikiai pritaikomi savo versle.

Mokymų dalyvė Greta, www.moneli.lt

Kadangi dalyvavau mokymuose el. prekybos pradžia, tai net nesuabejojau ir šių mokymų nauda ir labai dėl to džiaugiuosi. Alma nuostabi lektorė, o mokymai labai naudingi, daug vertingų patarimų, žodžiu esu be galo patenkinta Jus atradusi 🙂 Ačiū!!

Mokymų dalyvė Vida Gražinienė, etiamplanet.com

Mokymai buvo labai naudingi, išsamūs ir detalūs. Lektorė pateikia labai naudingą informaciją ir rekomendacijas konkrečiai svetainei, ne tik teoriją, pasidalina naudingais įrankiais.
Labai rekomenduoju pradedantiems ir ne tik.

Mokymų dalyvė Loreta, saugisvara.lt

Vertingi mokymai pradedantiesiems! Patiko išsamus informacijos pateikimas – kokius veiksmus daryti auginant el. prekybą. Džiaugiuosi dalyvavusi.

Folded.lt atstovė

Kai galvoje pradėjo kirbėti mintis apie internetinę parduotuvę, pagalvojau, kad nenoriu jos kurti bet kaip. Noriu kurti, kaip reikia. Kad galėčiau ne tik ja grožėtis, bet kad džiugintų sėkmingi pardavimai. Visiškai paprastuoju būdu, google paieškoje, įsivedžiau žodžius „elektroninės prekybos kursai“ ir pirmuoju iškrito „Pradinio impulso“ pasiūlymas. Apsilankiau tinklapyje ir žaibiškai priėmiau sprendimą, kad noriu šiuos kursus išklausyti. Pradėjau nuo elektroninės prekybos pradžiamokslio, o vėliau gavau didelės naudos iš mokymų apie pardavimų didinimą. Iš kur aš žinau, kad šie kursai geri? Nes jaučiu ir tikiu kursų vadovės Almos profesionalumu. Mūsų parduotuvė folded.lt dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Tikrųjų rezultatų tikimės po 1–2 metų. Puikiai suprantam, kad prognozuoti sėkmės ar nesėkmės neįmanoma, tačiau tikime, kad metodiškai, po žingsnelį tvarkingai dirbant galima pasiekti puikių rezultatų. Labai dėkoju Almai už kursus ir visus neįkainojamus patarimus, atsakymus į parduotuvės kūrimo eigoje kilusius klausimus. Labai rekomenduoju šiuos kursus visiems būsimiems verslininkams.

El. parduotuvės guoliukas.lt įkūrėja Karolina Mikeliūnaitė

Sudalyvavus dviejuose “Pradinio impulso” rengiamuose mokymuose (“El. prekybos pradžia” ir “El. prekybos augimas”), galiu drąsiai teigti, kad juose pateikta informacija visiškai pakeitė supratimą tiek apie el. parduotuvės kūrimą, tiek apie jos valdymą. Mokymus nuoširdžiai rekomenduoju ir dėkoju nuostabiai lektorei Almai Užusienei.

El. parduotuvės makeapresent.lt įkūrėja Sigita

Mokymai “El. prekybos augimas” suteikė žinių apie įrankius, kurie reikalingi auginant savo elektroninės prekybos verslą. Gavau naudingas nuorodas, kurias galiu pritaikyti šiandien ir stebėti savo parduotuvės SEO, domeno reitingus. Po mokymų žinau kaip užsakyti soc.tinklų reklamą ir ją valdyti. Man šie kursai buvo startas ir pradžia  į mano elektroninės prekybos verslą.
Mokymo planas tuščias
€125.00