358 mokiniai

Internetinės prekybos kursai „El. prekybos pradžia“ – tai praktiniai trijų modulių (8 ak. val. trukmės) kruopščiai parengti nuotoliniai mokymai, skirti visiems, norintiems pradėti el. prekybos verslą. Šie mokymai padės greitai pasiruošti el. prekybos startui ar suteikti postūmį turimam internetiniam verslui. Labiausiai tinka individualiems asmenims, smulkaus ar vidutinio verslo atstovams.

„Noriu prekiauti internetu, tačiau nežinau, nuo ko pradėti“ – ši, dažniausiai girdima frazė iš esamų ar būsimų verslininkų lūpų, paskui save vieną po kito gena daugybę klausimų:

Nuo ko pradėti kurti el. prekybos verslą? Kaip susikurti el. parduotuvę nuo nulio? Kokių klaidų vengti? Į kokius momentus privaloma atkreipti didžiausią dėmesį? Kokie iššūkiai manęs laukia? Kur ieškoti tiekėjų ir kaip saugiai įsigyti prekių? Kokį verslo modelį pasirinkti? Kur ieškoti pelningos nišos? Kaip kurti prekės ženklą? ir t. t.

Bet kuri kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio. Internetinės prekybos kursai „El. prekybos pradžia“ padės jums tokį žingsnį žengti bei suteiks reikiamų žinių ir aiškumo šiame kelyje.

Kam skirti šie mokymai?

Individualiems asmenims
Būsimiems verslininkams
Smulkaus ir vidutinio verslo atstovams
Prekiaujantiems soc. tinkluose („Facebook“, „Instagram“)
El. parduotuvių savininkams
Produktų gamintojams
El. prekybos tarpininkams
Visiems, kurie domisi el. prekybos galimybėmis

Mokymų turinys

Spalio 3 d. 18 – 20.00 val.

Trumpalaikė ir ilgalaikė el. verslo perspektyva
El. prekybos principai
Internetinio verslo vizija
Verslo idėjos testavimas

Elektroninės prekybos verslo planas
Tikslinė auditorija
Tobulo kliento paveikslas

Būtini e. prekybos elementai
Įmokų surinkimas
Sandėliavimas
Logistika

E. prekybos verslo įteisinimas
Verslo modelis ir forma
Mokesčiai

Prekės ženklo kūrimas
Prekės ženklo registravimas
Domeno įsigijimas
Logotipo kūrimas

Spalio 6 d. 18 – 20.00 val.

E. prekybos platformos
E. prekybos platformų apžvalga

Renkamės e. parduotuvę
Nuomoti, kurti ar įsigyti?

Elektroninės parduotuvės kūrimas
Elektroninės parduotuvės sandara
E. parduotuvės dizaino pasirinkimas
E. parduotuvės programavimas

Mobili e. komercija
Būtini e. parduotuvės elementai
E. parduotuvės išlaikymas

Spalio 10 d. 18 – 20.00 val.

E. prekybos modelis
Rinkos tyrimas
Reikalavimai platinamai produkcijai

Prekių asortimento formavimo principai
Kaip atsirinkti gerai parduodamas prekes
Kokius prekių kiekius gaminti ar pirkti
Kaip nekonkuruoti konkuruojant
Asortimento pateikimas el. svetainėje

Kainodara
Kainodaros strategijos

Tiekėjų paieška
Prekių įsigijimo modeliai
Didmeninkų e. prekybos platforma

Logistika
Prekių pristatymas
Prekių sandėliavimas ir pakavimas

Mokymų nauda Jums

Išklausę šiuos mokymus, Jūs žinosite:

kaip susikurti kokybišką el. parduotuvę;
kelių šimtų patikimų tiekėjų kontaktus;
kaip formuoti paklausių prekių asortimentą;
kaip išgryninti turimą el. verslo idėją;
kaip sutaupyti daug laiko ieškant būtinų žinių, būtinų vystyti el. prekybą;
kaip išvengti šiurkščių klaidų, kurias daro pradedantieji;
kaip sutaupyti daug lėšų, sužinojus, kaip nepermokėti už prekes ir paslaugas;
kaip formuoti uždavinius ir užklausas el. parduotuvės kūrėjams;
kaip formuoti paklausių prekių asortimentą;
kaip pasitelkus asortimentą, atskleisti savo verslo unikalumą;
kaip sutaupyti daug lėšų perkant teisingus prekių kiekius;
kaip komunikuoti su tiekėjais;
kaip pasirinkti tinkamiausią prekių tiekimo formą.

Mokymų formatas

Nuotoliniai mokymai vyksta Zoom platformoje.
Mokymų trukmė – 8 ak. val.
Daug naudingos praktinės informacijos.

Mokymų data ir laikas

Data: 2022 m. spalio 3, 6, 10 d.
Laikas:  18-20.00 val.

Vieta: internete, platformoje Zoom (prisijungimai bus atsiųsti renginio dieną. Įsigiję mokymus, tačiau negalintys nurodytu laiku dalyvauti, galės gauti seminaro įrašą mokymams pasibaigus).
https://www.pradinisimpulsas.lt/wp-content/uploads/2021/03/alma-uzusiene-el.prekybos-kursai.jpgLektorė: mokymus veda „El. prekybos pradžia“ kursų autorė Alma Užusienė, el. prekybos konsultantė, verslininkė, skaitmeninės rinkodaros specialistė, turinti 14 metų el. komercijos projektų vystymo ir konsultavimo darbo patirties Lietuvos bei užsienio rinkose.

 

Mokymų rezultatai. Dalyvių istorijos ir atsiliepimai

Baigę nuotolinius internetinės prekybos mokymus „El. prekybos pradžia“, dalis dalyvių nedelsdami pradėjo gautas žinias taikyti praktiškai, sukurdami įvairios tematikos el. parduotuves. Pateikiame keletą mokymus baigusių dalyvių sukurtų el. prekybos projektų ir atsiliepimų.

Mokymų dalyvė, el. parduotuvės „Syvas.lt“ įkūrėja Rasa Valinskienė

P. Almos Užusienės mokymai man buvo lemtingi.
Juose dalyvavau vedama smalsumo, nes ši sritis man buvo nepažini. Iki el. prekybos mokymų neturėjau minčių kurti el. parduotuvės.
Bet viskas pasikeitė po mokymų. P. Almos profesionalumas, nuoširdumas, išmanymas ir tikėjimas žmonėmis mane įkvėpė.
Padedama p. Almos, el. parduotuvę įkūriau per 2 mėn.
Ji tapo mano vedle, konsultante, patarėja, palaikytoja, koučere, pagalbininke, įkvėpėja… Kartu darėme viską: pradėjome parduotuvės idėjos gryninimu ir logotipo kūrimu, o baigėme prekių asortimento formavimu ir prekių aprašymu.
Drąsiai galiu vadinti p. Almą žmogumi-orkestru. Jos gebėjimai, žinios ir jų perteikimo būdai stulbina. Esu ir liksiu dėkinga.

Mokymų dalyvė Sabina, akromeria.lt

Atsiradus poreikiui steigti el. parduotuvę, ieškojau informacijos ABC pradžiamokslio, kad suprasčiau, kokius žingsnius reikia nueiti, norint atsidaryti el. parduotuvę, kuri veiktų sėkmingai. Džiaugiuosi, kad įsigijau mokymus, per kuriuos sužinojau: nuo ko reikia pradėti, kaip sutaupyti savo pinigus, laiką, ką naudoti, į ką atkreipti dėmesį. Iš Almos Užusienės gavau praktiškų patarimų, paskatinimų, palaikymo, ko išties reikia el. parduotuvės įsteigimui. Manau, kad tam, kas nori rimtai verslauti ir džiaugtis savo el. parduotuvės pardavimais, šie mokymai padės išsigryninti savo poreikius bei galimybes. Džiaugiuosi, kad lektorė dalijasi patirtimi, galiu drąsiai kreiptis  į ją ir konsultuotis gerindama savo veiklą. Trumpai sakant, šie mokymai – tai kokybės ir kainos santykis.

Mokymų dalyviai el.parduotuvės Happywalls.lt įkūrėjai

Paveikslais ant drobės prekiavome jau seniai. Tačiau nusprendus susikurti el. parduotuvę happywalls.lt ir pradėti prekybą internetu, susidūrėme su daug iššūkių ir neaiškumų. Į vienus klausimus padėjo atsakyti pažįstami ar draugai, į kitus – el. erdvėje rasta informacija. Tačiau tai buvo tik padrikas turinys, ne visada aktualus šiai dienai, ne visiškai pritaikomas Lietuvos rinkai. P. Almos Užusienės mokymai buvo visai kas kita. Ji padėjo informaciją paversti į žinias, davė naudingų patarimų ir pavyzdžių. Mokymai buvo ne tik išsamūs, bet ir nesunkiai suprantami bei puikiai pritaikomi savo versle.

Mokymų dalyvė Sigita B., (dalyvavo 2021 m. vasario mėn. el. prekybos kursuose)

Labai ačiū už seminarus, buvo tikrai labai praktiški, įdomūs, įžiebiantys ir kaip naujokei šioje srityje, aiškiai nurodantys kelią savo idėjos įgyvendinimui. 10 balų 🙂

Mokymų dalyvių Greta, www.moneli.lt

Labai naudingi mokymai norintiems pradėti el. prekybą. Alma labai nuoširdi ir tikrai mylinti savo darbą, naudingi ir praktiški patarimai, labai rekomenduoju!! Ir ačiū labai Jums už žinias :))

El. parduotuvės www.lilybeautyhouse.lt įkūrėja 

Įsigijau mokymus “El. Prekybos pradžia”, nes nieko nežinojau apie e. prekybą, o elektroninė parduotuvė jau buvo planuose. Šie mokymai buvo labai naudingi, viskas pateikta taip, kad net jokio supratimo apie tai neturintis žmogus, toks kaip aš, suprastų, kaip ir kas. Tikrai nesitikėjau gauti tiek naudos, kiek gavau. “El.prekybos augimas” buvo taip pat labai informatyvūs mokymai, kuriuose įgytas žinias stengiuosi pritaikyti praktiškai.

Folded.lt atstovė

Kai galvoje pradėjo kirbėti mintis apie internetinę parduotuvę, pagalvojau, kad nenoriu jos kurti bet kaip. Noriu kurti, kaip reikia. Kad galėčiau ne tik ja grožėtis, bet kad džiugintų sėkmingi pardavimai. Visiškai paprastuoju būdu, google paieškoje, įsivedžiau žodžius „elektroninės prekybos kursai“ ir pirmuoju iškrito „Pradinio impulso“ pasiūlymas. Apsilankiau tinklapyje ir žaibiškai priėmiau sprendimą, kad noriu šiuos kursus išklausyti. Pradėjau nuo elektroninės prekybos pradžiamokslio, o vėliau gavau didelės naudos iš mokymų apie pardavimų didinimą. Iš kur aš žinau, kad šie kursai geri? Nes jaučiu ir tikiu kursų vadovės Almos profesionalumu. Mūsų parduotuvė folded.lt dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Tikrųjų rezultatų tikimės po 1–2 metų. Puikiai suprantam, kad prognozuoti sėkmės ar nesėkmės neįmanoma, tačiau tikime, kad metodiškai, po žingsnelį tvarkingai dirbant galima pasiekti puikių rezultatų. Labai dėkoju Almai už kursus ir visus neįkainojamus patarimus, atsakymus į parduotuvės kūrimo eigoje kilusius klausimus. Labai rekomenduoju šiuos kursus visiems būsimiems verslininkams.

El. parduotuvės guoliukas.lt įkūrėja Karolina Mikeliūnaitė

Sudalyvavus dviejuose “Pradinio impulso” rengiamuose mokymuose (“El. prekybos pradžia” ir “El. prekybos augimas”), galiu drąsiai teigti, kad juose pateikta informacija visiškai pakeitė supratimą tiek apie el. parduotuvės kūrimą, tiek apie jos valdymą. Mokymus nuoširdžiai rekomenduoju ir dėkoju nuostabiai lektorei Almai Užusienei.

El. parduotuvės makeapresent.lt įkūrėja Sigita

Mokymai “Internetinės prekybos pradžia” man buvo labai naudingi. Sužinojau viską nuo A iki Ž kaip pradėti kurti savo elektroninę parduotuvę, kur ieškoti tiekėjų, kokias platformas rinktis, specialistų kontaktus ir kainas. Man šie kursai buvo startas ir pradžia į mano elektroninės prekybos verslą.

  • Mokymų turinys
    No items in this section
€135.00