278 mokiniai

Internetinės prekybos kursai „El. prekybos pradžia“ – tai praktiniai dviejų modulių (6 val. trukmės) kruopščiai parengti nuotoliniai mokymai, skirti visiems, norintiems pradėti el. prekybos verslą. Šie mokymai padės greitai pasiruošti el. prekybos startui ar suteikti postūmį turimam internetiniam verslui. Labiausiai tinka individualiems asmenims, smulkaus ar vidutinio verslo atstovams.

Pirmiesiems mokymų dalyviams su nuolaidos kodu earlybird, taikoma 30 proc. mažesnė kaina iki rugpjūčio 15 d. Pasinaudokite ankstyvojo pirkėjo privilegija!

„Noriu prekiauti internetu, tačiau nežinau, nuo ko pradėti“ – ši, dažniausiai girdima frazė iš esamų ar būsimų verslininkų lūpų, paskui save vieną po kito gena daugybę klausimų:

Nuo ko pradėti kurti el. prekybos verslą? Kaip susikurti el. parduotuvę nuo nulio? Kokių klaidų vengti? Į kokius momentus privaloma atkreipti didžiausią dėmesį? Kokie iššūkiai manęs laukia? Kur ieškoti tiekėjų ir kaip saugiai įsigyti prekių? Kokį verslo modelį pasirinkti? Kur ieškoti pelningos nišos? Kaip kurti prekės ženklą? ir t. t.

Bet kuri kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio. Internetinės prekybos kursai „El. prekybos pradžia“ padės jums tokį žingsnį žengti bei suteiks reikiamų žinių ir aiškumo šiame kelyje.

Kam skirti šie mokymai?

Individualiems asmenims
Būsimiems verslininkams
Smulkaus ir vidutinio verslo atstovams
Prekiaujantiems soc. tinkluose („Facebook“, „Instagram“)
El. parduotuvių savininkams
Produktų gamintojams
El. prekybos tarpininkams
Visiems, kurie domisi el. prekybos galimybėmis

Mokymų nauda Jums

Išklausę šiuos mokymus, Jūs žinosite:

kaip susikurti kokybišką el. parduotuvę;
kelių šimtų patikimų tiekėjų kontaktus;
kaip formuoti paklausių prekių asortimentą;
kaip išgryninti turimą el. verslo idėją;
kaip sutaupyti daug laiko ieškant būtinų žinių, būtinų vystyti el. prekybą;
kaip išvengti šiurkščių klaidų, kurias daro pradedantieji;
kaip sutaupyti daug lėšų, sužinojus, kaip nepermokėti už prekes ir paslaugas;
kaip formuoti uždavinius ir užklausas el. parduotuvės kūrėjams;
kaip formuoti paklausių prekių asortimentą;
kaip pasitelkus asortimentą, atskleisti savo verslo unikalumą;
kaip sutaupyti daug lėšų perkant teisingus prekių kiekius;
kaip komunikuoti su tiekėjais;
kaip pasirinkti tinkamiausią prekių tiekimo formą.

Mokymų formatas

Nuotoliniai mokymai vyksta Zoom platformoje.
Mokymų trukmė – 6 val.
Daug naudingos praktinės informacijos.

Mokymų data ir laikas

Data: 2021.09.13, 09.16
Laikas: 18–21.00 val.
Vieta: internete, platformoje Zoom (prisijungimai bus atsiųsti renginio dieną. Įsigiję mokymus, tačiau negalintys nurodytu laiku dalyvauti, galės gauti seminaro įrašą mokymams pasibaigus).
https://www.pradinisimpulsas.lt/wp-content/uploads/2021/03/alma-uzusiene-el.prekybos-kursai.jpgLektorė: mokymus veda „El. prekybos pradžia“ kursų autorė Alma Užusienė, el. prekybos konsultantė, verslininkė, skaitmeninės rinkodaros specialistė, turinti 14 metų el. komercijos projektų vystymo ir konsultavimo darbo patirties Lietuvos bei užsienio rinkose.

 

Mokymų rezultatai. Dalyvių istorijos ir atsiliepimai

Baigę nuotolinius internetinės prekybos mokymus „El. prekybos pradžia“, dalis dalyvių nedelsdami pradėjo gautas žinias taikyti praktiškai, sukurdami įvairios tematikos el. parduotuves. Pateikiame keletą mokymus baigusių dalyvių sukurtų el. prekybos projektų ir atsiliepimų.

Mokymų dalyvė, el. parduotuvės „Syvas.lt“ įkūrėja Rasa Valinskienė

P. Almos Užusienės mokymai man buvo lemtingi.
Juose dalyvavau vedama smalsumo, nes ši sritis man buvo nepažini. Iki el. prekybos mokymų neturėjau minčių kurti el. parduotuvės.
Bet viskas pasikeitė po mokymų. P. Almos profesionalumas, nuoširdumas, išmanymas ir tikėjimas žmonėmis mane įkvėpė.
Padedama p. Almos, el. parduotuvę įkūriau per 2 mėn.
Ji tapo mano vedle, konsultante, patarėja, palaikytoja, koučere, pagalbininke, įkvėpėja… Kartu darėme viską: pradėjome parduotuvės idėjos gryninimu ir logotipo kūrimu, o baigėme prekių asortimento formavimu ir prekių aprašymu.
Drąsiai galiu vadinti p. Almą žmogumi-orkestru. Jos gebėjimai, žinios ir jų perteikimo būdai stulbina. Esu ir liksiu dėkinga.

Mokymų dalyvė Sabina, akromeria.lt

Atsiradus poreikiui steigti el. parduotuvę, ieškojau informacijos ABC pradžiamokslio, kad suprasčiau, kokius žingsnius reikia nueiti, norint atsidaryti el. parduotuvę, kuri veiktų sėkmingai. Džiaugiuosi, kad įsigijau mokymus, per kuriuos sužinojau: nuo ko reikia pradėti, kaip sutaupyti savo pinigus, laiką, ką naudoti, į ką atkreipti dėmesį. Iš Almos Užusienės gavau praktiškų patarimų, paskatinimų, palaikymo, ko išties reikia el. parduotuvės įsteigimui. Manau, kad tam, kas nori rimtai verslauti ir džiaugtis savo el. parduotuvės pardavimais, šie mokymai padės išsigryninti savo poreikius bei galimybes. Džiaugiuosi, kad lektorė dalijasi patirtimi, galiu drąsiai kreiptis  į ją ir konsultuotis gerindama savo veiklą. Trumpai sakant, šie mokymai – tai kokybės ir kainos santykis.

Mokymų dalyviai el.parduotuvės Happywalls.lt įkūrėjai

Paveikslais ant drobės prekiavome jau seniai. Tačiau nusprendus susikurti el. parduotuvę happywalls.lt ir pradėti prekybą internetu, susidūrėme su daug iššūkių ir neaiškumų. Į vienus klausimus padėjo atsakyti pažįstami ar draugai, į kitus – el. erdvėje rasta informacija. Tačiau tai buvo tik padrikas turinys, ne visada aktualus šiai dienai, ne visiškai pritaikomas Lietuvos rinkai. P. Almos Užusienės mokymai buvo visai kas kita. Ji padėjo informaciją paversti į žinias, davė naudingų patarimų ir pavyzdžių. Mokymai buvo ne tik išsamūs, bet ir nesunkiai suprantami bei puikiai pritaikomi savo versle.

Mokymų dalyvė Sigita B., (dalyvavo 2021 m. vasario mėn. el. prekybos kursuose)

Labai ačiū už seminarus, buvo tikrai labai praktiški, įdomūs, įžiebiantys ir kaip naujokei šioje srityje, aiškiai nurodantys kelią savo idėjos įgyvendinimui. 10 balų 🙂

Mokymų dalyvė išparduotuvės AMOT įkūrėja

Labai geri mokymai, labai džiaugiuosi , kad prieš pradėdama prekybą internetu išklausiau jų. Informacija labai suprantama kalba. Labai maloni mokytoja. Turėjome ne vieną malonų pokalbį ir tikiu ne paskutinį. Sėkmingai žengiu pirmuosius žingsnius AMOT išparduotuvė facebook’e. Sėkmės!

  • Mokymų turinys

    I modulis 04.12 Trumpalaikė ir ilgalaikė el. verslo perspektyva; El. prekybos principai; Internetinio verslo vizija; Verslo idėjos testavimas; Prekės ženklo kūrimas; Prekės ženklo registravimas; Domeno įsigijimas; Logotipo kūrimas; Nuo ko pradėti kurti el. parduotuvę? Elektroninės parduotuvės sandara; Elektroninės parduotuvės kūrimas; Mobili el. komercija; Būtini el. prekybos elementai; Būtini el. svetainės elementai; Verslo forma. II modulis 04.15 El. prekybos modelis; Rinkos tyrimas; Reikalavimai platinamai produkcijai; Intelektinės nuosavybės apsauga; Prekių asortimento formavimo principai; Kaip atsirinkti gerai parduodamas prekes; Kokius prekių kiekius gaminti ar pirkti; Kaip nekonkuruoti konkuruojant; Asortimento pateikimas el. svetainėje; Kainodara; Kur ieškoti tiekėjų; Prekių įsigijimo modeliai; Trijų šimtų didmenininkų sąrašas; Logistika.

    No items in this section
€120.00

1 Comment

  1. Greta 2021-04-29 at 21:44

    Labai naudingi mokymai norintiems pradėti el. prekybą. Alma labai nuoširdi ir tikrai mylinti savo darbą, naudingi ir praktiški patarimai, labai rekomenduoju!! Ir ačiū labai Jums už žinias :))

Leave A Comment