38 mokiniai

Nuotolinė programa “Nuoskaudos” – tai požiūrį plečiantys transformacijos mokymai. Jų metu į nuoskaudas žvelgsime per dvasingumo prizmę, kaip įrankius pasitelkdami savistabą ir savivoką.

Kaip nuoskaudų turėjimas susijęs su gerai besiklostančiu gyvenimu?

Nuoskaudos trukdo patirti laimę ir mėgautis gyvenimu.

Nuoskaudos suryja ne tik daug brangaus laiko, bet ir gyvenimo džiaugsmą. Net jei virš galvos šviečia saulė, o aplinka primena rojaus kampelį, nuoskaudų pritvinkęs žmogus sėdės paniuręs. Prisiminęs nuoskaudą, valandų valandas „megs“ savo prote dialogą ar monologą su jį įskaudinusiu žmogumi. Mintyse vėl ir vėl klausdamas: kodėl tu taip su manimi pasielgei? ką aš tau blogo padariau? aš nenusipelniau tokio elgesio ir pan.

Nuoskaudos mus paverčia aukomis. Nirštančiomis, tyliai bumbančiomis ar gailiai verkiančiomis kamputyje. Būdami aukos pozicijoje, mes niekada netapsime savo gyvenimo kūrėjais. Nuoskaudos blokuoja kūrybą.

Nuoskaudos tiesiogiai veikia mūsų:

santykius su antrąja puse,
santykius su tėvais,
santykius su giminėmis ir draugais,
santykius su vaikais,
santykį su visuomene (bendradarbiais, kaimynais),
santykį su gyvenimu (pasauliu, Visata, Dievu),
santykį su pačiu savimi.

Nuoskaudos net turi tiesioginę sąsają su mūsų finansine padėtimi. Nustebote, kad šie dalykai susiję? Deja, tai – nieko nuostabaus, kadangi daug nuoskaudų turintys žmonės nekuria. Jie išeikvoja marias laiko ir energijos palaikyti vidinį pyktį, tad vis mažiau jo lieka savo talentų puoselėjimui, gražių dalykų ir emocijų kūrybai, o rezultatas tiesiogiai atsispindi piniginėje.

Nuotolinė programa “Nuoskaudos” apima septynias gyvenimiškas sritis, kuriose sieksime anuliuoti nuoskaudas.

Programa yra autonominė arba, kitaip tariant, tai – savarankiškas darbas su savimi, vidiniu pasauliu, mintimis, emocijomis, įsitikinimais. Ši programa – jūsų vedlys į kitokį požiūrį, sąmonės plėtimą, situacijos pamatymą iš stebėtojo lygio. Mokymai remiasi dvasinėmis žiniomis, egzistencinės filosofijos elementais ir asmenine autorės patirtimi.

Jei esate tvirtai pasiryžę visiems laikams atsikratyti nuoskaudų, ši programa jums padės pakeisti savo gyvenimą negrįžtamai ir po kurio laiko suvokti, kad jūs nė už ką nebenorėtumėte grįžti į nuoskaudų pasaulį, kurį drąsiai galima būtų pavadinti pragaru žemėje.

Norėdami įgyvendinti nuotolinę  programą “Nuoskaudos”, turėsite surasti:

laiko,
savistabos,
užrašų knygelę ar tiesiog popieriaus lapą,
rašiklį,
apsisprendimą išeiti iš aukos pozicijos,
pasiryžimą pradėti naują, laimingą gyvenimą.

Mokymų formatas

Mokomosios medžiagos formatas: tekstinis
Apimtis: 42 psl. (A4 formatas)

 

Apie nuoskaudas

Mes visi gyvename projektuojami savo gyvenimus į ateitį, kuriame planus, svajojame ar nuogąstaujame dėl būsimų įvykių. Mūsų baimės ne visada išsipildo – taip pat, kaip ir svajonės. Jau kurį laiką pasaulyje populiarus maginis mąstymas, dažnai slepiamas po žodžių manifestacija. Jis skatina norėti kuo daugiau, be jokių apribojimų, ir beatodairiškai tikėti, kad, padedant Visatai, stebuklingu būdu mūsų noras vienaip ar kitaip bus išpildytas. Tada stebimasi, kad kai kurie norai išsipildo labai greitai, o kai kurių išsipildymo tenka laukti metų metus arba išvis nesulaukiama.

Taip, manifestacija išties veikia ir mes iš tikrųjų esame savo gyvenimo kūrėjai. Tačiau yra viena maža detalė, apie kurią prašytojai dažnai net nesusimąsto: mes gauname ne tai, ko norime, o tai, kas esame!

Įsigilinkite į šiuos žodžius TU GAUNI TAI, KAS TU ESI.

Todėl taip dažnai svajonių išsipildymas atsispindi realybėje lyg vaizdas kreivame veidrodyje ir tada mes pykstame, kad svajojome apie viena, o gavome visai kita, dažnai net blogesnį variantą nei turėjome.

Kodėl taip yra? Juk esu geras žmogus, tad kodėl negalėčiau gauti kokio nors atlygio už savo gerumą, dėl kurio nereikėtų nuolat stengtis ir vargti? Kodėl negalėčiau gauti tokio stebuklo, kaip tobulas partneris, gerai apmokamas darbas, egzotiška kelionė ar automobilis, kurį kažkas tiesiog padovanoja ir t. t.

Atsakymas jau pora kartų buvo įvardytas. Todėl, kad mes gauname tai, kas mes esame. Ir nors laikome save gerais žmonėmis, viduje mes esame pritvinkę nuoskaudų. Taip, taip, daugiausia jų sukaupę turi būtent geri žmonės, dėl savo gerumo negebantys kitiems atsakyti „ne“ arba vengiantys kitiems rodyti savo tikruosius jausmus, kad tik jų nepalaikytų blogais žmonėmis. Taip pat esame prikaupę baimių, smerkimo, kaltės jausmo, prievolių, kada mes gyvename iš pozicijos „reikia“, o ne iš „noriu“, nesidžiaugiame gyvenimu, o jį vargstame.

Emocinės šiukšlės

Visos šios emocinės šiukšlės sudaro nemenką mūsų vidinio pasaulio dalį, todėl mes ir gauname tai, ką skleidžiame į aplinką.

Norėdami manifestuoti nuostabius dalykus savo gyvenime, pirmiausia mes turime pasikeisti patys.

Ir nors pradėjome kalbą apie svajones, vis dėlto ne jos yra svarbiausios. Visi materialūs dalykai yra tik gyvenimo žaisliukai. Svarbiausia yra mūsų vidinė būsena, dar vadinama laime.

Todėl siekiant asmeninio augimo pokyčių, reikia pradėti nuo emocinių šiukšlių atsikratymo. Tai padės ne tik pamilti save, bet ir atrasti gyvenimo džiaugsmą bei pritraukti daug nuostabių dalykų iš visai kito vibracinio dažnio, kurį skleisime atsikratę, pvz., nuoskaudų. Siūlome savo vidinę transformaciją būtent nuo jų ir pradėti.

Šią transformacijos programą sudaro septyni žingsniai. Kiekvienam žingsniui skirkite mažiausiai dieną. Kai kam galbūt prireiks visos savaitės ar net ilgesnio laiko, viskas labai individualu, todėl ši programa ir yra savarankiška, kai vyksta individualus darbas su savo vidiniu pasauliu, sąmone, pasąmone, įsitikinimais, mintimis, pasaulio suvokimu kiekvienam dalyviui priimtinu tempu.

Net jei manote, kad kažkurioje srityje nuoskaudų nejaučiate, vis tiek rekomenduojama perskaityti kiekvienos pamokos turinį. Visada išlieka tikimybė, kad beskaitydami atpažinsite save ar kažkuriuos aspektus iš savo gyvenimo.

Prisijungti prie bendraminčių, transformacijos keliu einančių žmonių rato, galite mūsų Facebook paskyroje.

€39.00