10 mokiniai

Online seminaras skirtas norintiems pradėti prekiauti internetu ar jau turintiems veikiančią el.parduotuvę. Tai labai naudingi ir išsamūs asortimento formavimo mokymai, paremti pavyzdžiais, ilgamete lektorės patirtimi ir praktinėmis (know-how) žiniomis. Labiausiai tinka individualiems asmenims, smulkaus ar vidutinio verslo atstovams.

Asortimento formavimas yra kertinis žingsnis, kuris gali sužlugdyti vos užsimeezgusį verslą arba padėti jam suklestėti. Kaip sužinoti kokios prekės bus paklausios ir išjudins verslą iš mirties taško? Jei jums kyla tokie klausimai, registruokitės į šį online seminarą.

Mokymų metu jūs sužinosite:

kaip atsirinkti gerai parduodamas prekes;
kokius prekių kiekius gaminti ar pirkti;
kaip nekonkuruoti konkuruojant;
kur ieškoti tiekėjų;
kur sandėliuoti prekes.

Mokymų nauda jums:

išmoksite formuoti „neužsistovintį“ prekių asortimentą;
asortimento pagalba išsigryninsite savo verslo unikalumą;
sutaupysite daugybę lėšų pirkdami teisingus prekių kiekius;
sužinosite kaip ir kur ieškoti tiekėjų;
pasirinksite tinkamiausią prekių tiekimo formą.

Renginio informacija:

Data: 2020.12.03
Laikas: 19.00 – 21.00 val.
Kaina: 75 eur + dovana
Vieta: internete, platforma Zoom (prisijungimai bus atsiųti renginio dieną. Įsigiję mokymus, tačiau negalintys nurodytu laiku dalyvauti, galės gauti seminaro įrašą mokymams pasibaigus).
Lektorė: mokymus veda Alma Užusienė, verslininkė, turinti dvylikos metų darbo patirtį e-prekybos srityje,  nuo nulio sukūrusi ir išvysčiusi daugybę e-komercijos projektų Lietuvos ir užsienio rinkoms.

Jei nekantraujate kuo greičiau pradėti verslą, registruokitės asmeninei konsultacijai el. paštu: info@pradinisimpulsas.lt arba telefonu: 8 608 45989. Konsultacijos kaina 50 Eur/val.

Mokymo planas tuščias
€75.00 €55.00