Nuoskaudos gyvenimui

Kaip atsiranda nuoskaudos gyvenimui?

Įsivaizduokite, kad atvedate savo vaiką pažaisti į nuostabią žaidimų aikštelę. Pramogos laikas ribotas, kiekvienas pramogautojas turi tik 30 minučių galiojantį bilietą. Jūs džiaugiatės, kad, kartu įveikus ilgą eilę, jūsų dukra ar sūnus pagaliau pateko į šią magišką žaidimų erdvę. Rodote į žėrinčią karuselę ir siūlote mažyliui pasisupti, teiraujatės, galbūt jam labiau norėtųsi pirma nubėgti prie smėlio dėžės. Vaikas susidomi karusele, tačiau tuoj pat patempia lūpą ir pareiškia, kad nesisups, nes arkliukai, ant kurių reikia sėstis, yra rožiniai ir melsvi, o jis nori, kad jie būtų žalios spalvos. Aiškinate mažyliui, kad karuselės arkliukai yra sukurti būtent tokie, ir spalvos pakeisti neįmanoma. Be to, laikas tiksi, ir iš trisdešimties minučių jau prabėgo penkiolika, kol jis ožiavosi ir verkė dėl spalvos, kurios pakeisti neįmanoma. Bandote paaiškinti, kad tuoj nebeliks laiko pasimėgauti šia nuostabia erdve, tačiau vaikas jūsų negirdi. Jis užpyksta ir, įlindęs į aikštelės kampą, demonstratyviai širsta, kad karuselės arkliukai nėra žalios spalvos.

Lygiai taip pat elgiamės mes, kai užpykstame ant pasaulio, ant objektyviai egzistuojančios realybės. Kai spyriojamės ir reikalaujame, kad žmonės būtų kitokie, nei jie yra sukurti, kad pasaulis būtų kitoks, kad gyvenimas būtų kitoks. Galiausiai užpykstame ir ant Dievo, kad jis mums kažko davė per mažai, kažko per daug, ne tokios spalvos, ne tokiu pavidalu ir t. t. O laikas bėga nesustodamas. Nuostabioje žaidimų erdvėje, vadinamoje gyvenimu, laiko žaisti nuostabius žaidimus lieka vis mažiau, mes jį iššvaistome nuoskaudoms dėl gyvenimo neatitikimo mūsų užgaidoms ar susikurtai vizijai, kaip viskas turėtų būti.

Ką jūs darytumėte, jei būtumėte šio įžeidaus vaiko tėvas? Iki pat paskutinės minutės stengtumėtės įkalbėti jį žaisti ir linksmintis ar, trūkus kantrybei, nedėkingąjį tiesiog išvestumėte iš žaidimų aikštelės skirtam laikui nė nepasibaigus, kad užleistų vietą kitiems, norintiems žaisti mažyliams?

Kai skaitome tokį pavyzdį, mes suvokiame, kaip kvaila pykti dėl to, ko pakeisti negali. Ir kaip kvaila švaistyti laiką nuostabioje erdvėje, kurioje tu gali patirti nuostabių dalykų, vietoj to, kad pyktum. Deja, gyvenime mes dažnai elgiamės taip, kaip tas įžeidus mažylis, ir to net nesuvokiame. Taip atsiranda nuoskaudos gyvenimui.

Ištrauka iš nuotolinės transformacijos programos “Nuoskaudos” .

Žmonėms, norintiems pradėti vidinę transformaciją, visuomet siūlome pradėti nuo nuoskaudų. Kaip neįpilsi jauno vyno į senus vynmaišius, lygiai taip ir naujos, asmenybę gydančios ir auginančios žinios paskęsta senos emocinės naštos balaste.

Ši programa padėjo daugybei žmonių iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą ir pažvelgti į juos supantį pasaulį nauju žvilgsniu. Dabar ši programa paruošta taip, kad būtų prienama visiems, ją būtų lengva įsigyti ir naudoti patogiu laiku, savo pajautos ritmu.

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga autorinėmis teisėmis priklauso svetainei „Pradinis impulsas”, jeigu nenurodyta kitaip. Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Pradinis impulsas” sutikimo.

Leave A Comment