Pajuskite pinigų kvapą

Pajuskite pinigų kvapą ne tik tiesiogine, bet ir perkeltine prasme – mentaliai. Juk dažnai apie turtingus ir sėkmingus žmones yra sakoma „jie turi uoslę pinigams“ arba „jie užuodžia pelningus sandorius“. Šie perkeltiniai posakiai reiškia, kad žmogus mentaliai „užuodžia“ pelningas galimybes bei pinigus ir pritraukia juos į savo gyvenimą.

Nustebsite, bet gebėjimas mentaliai „užuosti“ pinigus ir fizinis pinigų kvapas turi tiesiogines sąsajas. Su pinigais turite kontaktą kiekvieną dieną, bet ar gerai žinote jų kvapą? Ar esate kada juos uostę? Vienas iš neigiamų, pinigų gausą ribojančių įsitikinimų yra tas, kad žmonės pinigus laiko nešvariais tiesiogine šio žodžio prasme. Jie mano, kad ant jų pilna bakterijų, tad kartais net paliesti vengia, o apie uostymą apskritai nepagalvoja. Jei pinigų taip šalinsitės, nieko nuostabaus, kad ir jie jūsų vengs.

Kaip daugelis dalykų mus suranda arba mes surandame juos? Atspėjote – pagal kvapą. Jei esame alkani, mus privilioja gaminamo maisto kvapas. Sakoma, kad net partnerį pasąmoningai renkamės pagal kvapą.

Kvapas yra vienas iš mūsų turimų penkių pagrindinių pojūčių. Kvapas mums praneša, kuris maistas yra šviežias ir tinkamas valgyti, o kuris sugedęs ir gali apnuodyti. Kvapas mus vilioja ne tik tada, kai esame alkani – net ir nenorėdami valgyti mes susigundome užuostu kavos ar ką tik iškeptos bandelės aromatu.

Taigi, pabandykite pasitelkus  kvapą pakviesti pinigus į savo gyvenimą.

Jums reikės įsigyti keletą eterinių aliejų ir pasigaminti pinigų kvapą, kuris trauks kitus pinigus. Vienas iš „Microsoft“ kompanijos direktorių šį dalyką pastebėjo jau seniai ir sukūrė pinigais kvepiančius kvepalus. Po kiek laiko buvo pastebėta, kad šiais kvepalais pakvėpinus biuro patalpas, darbuotojai našiau dirbo, jiems kildavo pelningesnės verslo idėjos.

Aliejus “Pinigų kvapas”

Galvodami apie tai, kad lyg magnetas – greitai, lengvai ir pačiu pozityviausiu būdu pritraukiate pinigus, sumaišykite visus ingredientus: 15 ml bazinio (migdolų, vynuogių kauliukų ar tiesiog alyvuogių) aliejaus, 7 lašų pačiulio eterinio aliejaus, 2 lašų imbierų eterinio aliejaus, 4 lašų vetiverijų eterinio aliejaus ir 5 lašų kedrų eterinio aliejaus. Pastebėsite, kad gautas kvapas ne tik pritraukia pinigus, bet ir pats šiek tiek primena kupiūrų kvapą.

Pasigamintą „Pinigų kvapą“ galite naudoti įvairiai. Pirmiausiai 2-3 lašus aliejaus įlašinkite į piniginės vidų. Tegul visos jūsų kupiūros prisigeria šio kvapo. Arba užlašinkite kelis lašus šio mišinio ant laimingosios kupiūros (ar bet kokio kito sėkmingo pinigo, kurį nešiojatės savo piniginėje).

Jei nesate alergiškas, „Pinigų aliejaus“ užlašinkite sau ant rankų ir įtrinkite į delnus. Tai darykite prieš eidami į svarbų susitikimą, pokalbį dėl darbo ar pasirašyti sudaromo sandorio dokumentų.

Jei šiuo metu neturite galimybės įsigyti eterinių aliejų, galite atlikti kitą puikų ir nieko nekainuojantį veiksmą, susijusį su pinigų kvapu. Tai yra pinigų (kupiūrų) uostymas. Taip, jūs perskaitėte gerai. Energetiškai tai labai stiprus veiksmas, padėsiantis prisibelsti iki jūsų pasąmonės. Pinigų uostymas yra labai galinga pinigų pritraukimo praktika. Žinodami, kaip kvepia pinigai, jūs pradėsite juos užuosti ir traukti prie savęs.

Paimkite turimas pinigines kupiūras, ir atsisėdę ramiai, aplinkinių netrukdomi stipriai įkvėpkite. Ne tiesiog pauostykite, bet įkvėpkite visais plaučiais taip, kad pajustumėte visas piniginėje kupiūroje esančias kvapų natas. Traukdami į save pinigų kvapą, galvokite, kad trokštami turtai ir gausa jau yra jūsų. Negalvokite, iš kur gausite pinigų ar kaip kritiškai jums jų reikia. Uosdami pinigų kvapą tiesiog įsivaizduokite, kad jau esate turtingas.

 

Bendraukime Facebook ir Instagram.

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga autorinėmis teisėmis priklauso svetainei „Pradinis impulsas”, jeigu nenurodyta kitaip. Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Pradinis impulsas” sutikimo.