Paleiskite su finansais susijusias baimes

Paleiskite su finansais susijusias baimes. Tikėkite pinigais ir savimi. Tikėkite, kad gaunate stabilias pajamas, įplaukas. Tikėkite, kad esate verti to, kas geriausia. Ilgainiui šios mintys netruks pasireikšti fizinėje realybėje pačiu geriausiu ir harmoningiausiu būdu, pasiliks ilgam ir skatins atlikti kitokius nei iki šiol veiksmus. Atlikdami juos kaskart tikrinkite, kaip jūs veikiate: iš meilės ar baimės. Išmokti valdyti savo mintis, kartu ir būsenas bei realybę yra geriausia dovana, kurią galite sau padovanoti. Padėkite sau gyventi.

Venkite aukos pozicijos. Nemanykite, kad likimas jus nuskriaudė, o pinigai paliko, tad esate neteisingo ir negailestingo gyvenimo auka. Pasitikėkite pinigais ir gyvenimu. Tikėkite, kad šiuo momentu jūs turite būtent tiek pinigų, kiek turite energijos, kiek teigiamų su pinigais susijusių įsitikinimų esate įsidiegę. Ir jei norite gauti daugiau, privalote pasikeisti pats, o ne laukti kol netikėtai pasikeis aplinkybės ir gyvenime nutiks kažkoks netikėtas stebuklas. Suvokite, kad tai ne pinigai jus paliko, o jums patiems reikia kažką keisti savyje, norint pritraukti juos į savo gyvenimą. Pirmasis žingsnis yra nustoti būti auka, savęs gailėtis, sakyti „Tai ne man“. Privalu nustoti dauginti negatyvius įsitikinimus, neigiamas mintis, susijusias su pinigais. Ši praktika nėra maginio mąstymo pavyzdys, kai manoma, kad tereikia kažko užsimanyti ir tai gausi.

„Prašykite, ir jums bus duota“ (Lk 11, 9). Ši Biblijos citata yra pats stipriausias energijos užtaisas, jei tik sugebame ją įsisąmoninti ir suvokti. Tikėjimas aktyvuoja mūsų protuose veikiančias programas ir įsitikinimus.

Atskleisime jums didžiąją paslaptį – mes gauname ne tą, ko norime, bet tą, kas mes esame. Su norima realybe reikia susivibruoti arba, kitaip tariant, būti tame pačiame dažnyje, tada ir gausi tą, kas pats esi, ką pats spinduliuoji, kokias vibracijas skleidi. Pokyčiai ir savo esaties keitimas prasideda  nuo mūsų prote vyraujančių minčių, tad pirmas žingsnis į naują gyvenimą ir yra būtent jų keitimas.

 

Dalinkitės, nes duodami gauname

Pasidalykite jau dabar tuo, ką turite, su kitais, paaukokite labdarai bent vieną eurą. Yra daug sutelktinio finansavimo platformų internete, kuriose žmonės renka pinigus savo kūrybiniams projektams įgyvendinti ar prašo pagalbos ištikus bėdai, ligai. Išsirinkite asmenį, kurio prašymas rezonuoja su jumis ir paaukokite jam bent simbolinę sumą. Arba tiesiog įsprauskite pinigėlį prie jūsų parduotuvės gėles parduodančiai močiutei, neimdami atgal jokio atlygio, gėlių, daržovių ar kitos jos parduodamos prekės. Duokite ne todėl kad jums jos gaila, o todėl, kad, veikdami iš gausos mąstysenos, pajutote norą pasidalyti su vyresniu, mažiau finansiškai apsirūpinusiu žmogumi savo gausa. Šis simbolinis veiksmas padės aktyvuoti gausos sąmonę ir patikėti, kad jau dabar turite pakankamai, kad galite dalytis. Be to, šiuo veiksmu jūs padėsite patikėti kitiems, kad tada, kai labai reikia, pinigai visada ateina į jūsų gyvenimą, kad pinigai gali jus pasiekti pačiais įvairiausiais keliais iš žmonių, kurių nė nepažįstate. Kam to reikia? Prisiminkite, ką skaitėte aukščiau: mes gauname ne tą, ko norime, o tą, kas esame. Jei mes padėsime patikėti kitiems, kad pinigai gali ateiti per kitus žmones ir jų gerumą, vieną dieną kažkas padės tuo patikėti mums.

 

Bendraukime Facebook ir Instagram.

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga autorinėmis teisėmis priklauso svetainei „Pradinis impulsas”, jeigu nenurodyta kitaip. Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Pradinis impulsas” sutikimo.