Penkios finansinės gausos taisyklės

Penkios finansinės gausos taisyklės padeda konstruktyviai pažvelgti į pinigus, nors žodyje “gausa” slepiasi ne tik šlamantieji.

Kai kalba pasisuka apie gausą, dažniausiai žmonės galvoja, kad kalbama apie pinigus. Tačiau pinigai tėra viena iš Visatos gausos sudedamųjų dalių. Gausa – tai mūsų vidinė būsena, kuomet jaučiame, kad esame prisipildę džiaugsmo ir meilės energijos, kad šią akimirką turime visko, ko mums reikia. Gausa – tai vidinis pajautimas, kad mums visko pakanka, ir iš to išplaukiantis pilnatvės jausmas. Šis jausmas nėra susijęs su disponuojamu turto kiekiu, pilnatvę gali jausti ir menkai finansiškai apsirūpinęs žmogus.

Priešingame variante, kuris taip pat nėra nesusijęs su mus supančia objektyvia materialine aplinka, net labai turtingi žmonės gali gyventi nuolatinėje trūkumo būsenoje. Tokiems žmonėms nepakanka to ką turi, arba jie yra valdomi nuolatinės baimės prarasti savo sukauptas materialines gėrybes.

Taigi, finansai arba paprasčiau sakant pinigai, yra tik vienas gausos aspektų, kuris be abejo, yra svarbus fiziniame pasaulyje. Todėl pakalbėkime būtent apie juos ir apžvelkime penkias finansinės gausos taisykles.

Keičiantis pasauliui, pasikeitė ir uždarbio galimybės. Dar niekada žmonija negyveno tokioje materialioje gausoje kaip dabar. Parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo prekių pasiūlos, žmonėms nebereikia stovėti ilgiausiose eilėse, norint gauti daktariškos dešros gabaliuką, kaip kad buvo dar visai netolimoje praeityje.

Smarkiai keitėsi ne tik veiklos sritys, bet ir požiūris į patį pinigų uždirbimo procesą. Vis mažiau žmonių sunkiai dirba nemėgstamą darbą, ardami lyg jaučiai nuo ryto iki vakaro, ar gyvena su nemylimais žmonėmis, siekdami materialinės naudos. Laikai keičiasi. Žmonės suprato, kad dirbant mėgstamą darbą, kuris be finansų, teikia dar ir didžiulį malonumą, galima ne tik daug uždirbti, bet ir realizuoti savo talentus bei pašaukimą.  Jie siekia ne bet kokiais būdais uždirbti, o save realizuoti.

Deja, negalima absoliutinti. Ne visi į finansus žiūri, kaip iš savirealizacijos išplaukiantį gėrį. Vis dar yra žmonių, kurie turi daugybę pasąmoningų blokų susijusių su pinigais. Tokie žmonės daug ir sunkiai dirba, bei pyksta ant tų, kurie jų manymu, nieko neveikdami tiesiog lobsta akyse. Tokia neteisybė skaudina, tačiau jie nesuvokia, kad jiems tiesiog trūksta tam tikrų žinių, kitaip tariant finansinės gausos taisyklių, kurios yra trūkumo būsenos priešingybės.

Penkios finansinės gausos taisyklės

Pirma taisyklė:

jūs nesate jūsų piniginės turinys, jūs esate pinigų srauto generatorius. Nesitapatinkite su turimu pinigų kiekiu ir nevertinkite savęs pagal tai. Jūs esate begalinis potencialas generuoti pinigų srautus per savo talentus, darbą, laiką, įgūdžius ir patirtį, nesvarbu kokio būtumėte amžiaus, socialinės padėties ir kuriame pasaulio kampelyje gyventumėte. Jūs pats ir esate finansinės gausos šaltinis.

Finansinių problemų dažniausiai turi tie žmonės, kurie mano, kad pinigai yra išorinio pasaulio reiškinys, o ne jų vidinis potencialas. Tokie žmonės mano: štai esu aš ir yra pinigai pasaulyje, dėl kurių aš turiu kovoti, juos vytis, užvaldyti ir paversti savo nuosavybe. Kai tik suprasite, kad finansinės gausos šaltinis slepiasi jumyse, pradės plaukti idėjos, kaip savo turimų gebėjimų pagalba, paversti šį potencialą materialia gausos išraiška. Nesivaikykite pinigų, geriau pagalvokite ką tokio galite duoti pasauliui, už ką jis atsilygintų pinigais. Atminkite, pinigai visuomet ateina iš kitų žmonių. Medžiai, kalnai ar upės pinigų neturi ir negali jų jums duoti, pinigus turi kiti žmonės. Ką gero galite suteikti kitiems žmonėms, už ką jie norėtų mokėti jums pinigus?

Antra taisyklė:

pinigų energija – tai srauni upė, o ne rūgstanti pelkė. Žymus finansų ekspertas, rašytojas Robertas Kijosakis, apie pinigų judėjimą kalbėjo taip: “Neturtingi žmonės nieko nekuria ir nieko neatiduoda”. Tai reiškia, kad žmogus su trūkumo mąstysena, gavęs pinigus, stengiasi juos išsaugoti, neišleisti, taupyti, kitaip sakant stabdo jų cirkuliaciją. Taupymas pats savaime nėra blogas reiškinys, problema atsiranda tuomet, kai taupymas tampa šykštumu. Trūkumo būsenos valdomas žmogus gaili sau net elementariausių dalykų. Jis nesidžiaugia gėrybėmis, kurias galima įsigyti už pinigus, jis pinigus tiesiog turi. Dažniausiai tokiam žmogui viskas baigiasi liūdnai. Ilgai saugotus pinigus jis arba staigiai praranda, arba juos iššvaisto paveldėję įpėdiniai, tačiau pats šykštuolis pinigų teikiamomis galimybėmis taip ir nepasimėgauja.

Pinigus reikia išleisti su džiaugsmu ir laukti sugrįžtant su dar didesniu džiaugsmu, žinant, kad jie yra skirti konvertuoti į šio pasaulio materialius kūrinius.

Trečia taisyklė:

niekas neblokuoja jūsų turtų. Niekas netrukdo jums tapti turtingu. Niekas nestovi tarp jūsų ir pinigų, išskyrus jus patį. Kaip bebūtų sunku patikėti, tačiau vieną akimirką vistiek teks suvokti ir pripažinti, kad neturto ir trūkumo būsenos priežastis yra mumyse.

Paklauskime savęs svarbiausio klausimo: kam man reikia neturėti pinigų? Jei sąžiningai atsakysime, prieš mūsų akis atsivers visas spektras baimių, kurios trukdo tapti turtingais.

Mes turime tiek pinigų, kiek mums leidžia turėti mūsų vidinės programos, įsitikinimai, blokai. Jei šiandien mums trūksta pinigų, reiškias dar neįtikinome savo pasąmonės, kad mums jų reikia.

Norint pakeisti finansinius įsitikinimus, galite pamėginti nuotolinę praktinę programą “Įsitikinimai ir pinigai”. Tai nėra instrukcija, kuri padės nieko neveikiant žaibiškai praturtėti, tačiau tikrai pagelbės formuojant naujus įsitikinimus, susijusius su pinigais. Taip pat, atskleis klaidas, kurias darome leisdami pasąmonėje susiformuoti finansiniams blokams.

Ketvirta taisyklė:

norint tapti finansiškai nepriklausomu, reikia išmokti nepriklausyti nuo finansų. Kaip suprasti šią paradigmą? Priklausomybę finansams turintys žmonės, svajoja, kad uždirbę tam tikrą sumą pinigų jie taps laimingi ir patenkinti savo finansiniu gyvenimu. Tačiau pasiekus užsibrėžtą ribą, jų poreikiai staigiai išauga, ir jiems jau reikalinga dviguba ar kelis kartus didesnė suma, norint pajusti pasitenkinimą. Pasiekus ją, siekiamybės kreivė vėl šauna į viršų, kitaip tariant, apetitas auga bevalgant.

Svarbiausia šiame momente yra tai, kad siekdamas vis daugiau pinigų, žmogus yra tam tikroje trūkumo būsenos formoje, kuomet negebama pajusti pilnatvės šioje akimirkoje, su tuo metu turima pinigų suma. Protas reikalauja uždirbti vis daugiau ir daugiau. Yra daug milijoninį kapitalą valdančių žmonių, kurie jaučiasi vargšais. Patekę į šiuos ego spąstus jie niekuomet nesijaus pakankamai laimingi, nesvarbu kiek pinigų turėtų. Todėl labai svarbu išmokti gyventi gausos būsenoje, nuoširdžiai džiaugtis turimais finansais ir nuolat sau kartoti “aš viską turiu”, “man visko pakanka”.

Penkta taisyklė:

pinigai ateina per meilę. Tai reiškia, kad lengviausiai, harmoningiausiu būdu pinigai yra uždirbami iš mylimos veiklos. Meilės energiją generuoja pinigų energiją. Be abejo, reikia mylėti ir pačius pinigus, niekas nenori turėti nemylinčio šeimininko, net ir pinigai. Tačiau ši finansinės gausos taisyklė byloja būtent tai, kad tik dirbdami mylimą darbą, kurdami produktus iš meilės, mes uždirbsime pinigus, kurie mums suteiks daugiausiai džiaugsmo ir pasitenkinimo.

Taip yra todėl, kad uždirbę iš savo talento, mes nebijosime pinigų išleisti ar prarasti, nes žinosime, kad savo mylimos veiklos dėka mes vėl jų gausime. Gaudami pinigus iš veiklos kurios nemėgstame, mes jaučiame, kad sunkiai dirbome, vargome, kombinavome, kentėjome, todėl drebame dėl pinigų, nes išleidus, vėl reikės atlikti tą patį nekenčiamą darbą, kad jų gauti.

Veikdami iš meilės, mes sieksime tą veiklą pakartoti vėl ir vėl ne dėl finansų, bet dėl gaunamo savirealizacijos malonumo, o pinigai bus tik priedas, vedantis mus į visapusišką gausą. Todėl pirmiausiai ieškokite ne būdų uždirbti, o siekite atrasti savo pašaukimą.

 

 

Bendraukime Facebook ir Instagram.

 

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga autorinėmis teisėmis priklauso svetainei „Pradinis impulsas”, jeigu nenurodyta kitaip. Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Pradinis impulsas” sutikimo.