Tapkite pinigų draugu

Tikros draugystės reikia nusipelnyti. Reikia būti vertu, norint tapti kažkieno draugu. Lygiai taip pat yra su pinigais. Norint su jais susidraugauti, reikia tapti lygiaverčiais, vienas kitą gerbiančiais partneriais. O ką labiausiai vertina tikras draugas? Teisingai – mūsų dėmesį ir abipusę meilę. Tad apdovanokime šiais dalykais ir pinigus, jei norime su jais susidraugauti ir būti vertais jų draugystės.

Daugelis žmonių turi ribojantį pasąmoninį įsitikinimą, kad jie yra neverti pinigų. Kartais kai kuriems vis dėlto pavyksta save įtikinti, kad jie yra verti pinigų, tačiau čia dažniausiai slypi kita problema. Žmogus įtikina save, kad yra vertas pinigų mainais už kažką: už sunkų darbą, už tai, kad yra gražus, protingas ir t.t. Tuomet jis lieja devynis prakaitus, kad pinigų nusipelnytų, būtų jų vertas: daug ir sunkiai dirba, investuoja į savo išvaizdą, pluša sporto salėje, daug mokosi, nuolat studijuoja, be paliovos lanko įvairiausius kursus ar kiekvieną laisvą minutę klauso seminarų internetu. Visa tai nėra blogai, jei tokia veikla teikia džiaugsmą, jei atlikdamas visus šiuos veiksmus, kurie jo manymu padarys jį vertą pinigų, žmogus prisipildo energijos. Tačiau dažniausiai siekis būti vertam pinigų žmogų nualina, nes jis mašinaliai atlieka veiksmus, kurie jam neteikia džiaugsmo.

 

Mes esame verti pinigų

Visgi didžiausia paslaptis yra ta, kad mes esame verti pinigų ne dėl kažko, ką darome, bet esame jų tiesiog verti. Už tai, kad esame, už tai, kad atėjome į šį pasaulį kaip unikalios sielos, už tai, kad džiaugiamės pasauliu ir savimi. Todėl šios dienos užduotis ir yra įtikinti savo pasąmonę, kad mes esame nusipelnę gausos, saugumo, klestėjimo ir verti pinigų, nes gyvename šiame pasaulyje.

Kuomet džiaugiamės pasauliu ir savimi, mes pradedame kurti iš džiaugsmo energijos ir suvokiame, kad esame ne tik verti gyventi, bet ir verti pinigų. Tuomet jie tampa mūsų ištikimais draugais, kurie nepalieka, lepina mus savo dėmesiu, kaip ir mes juos.

 

Mentaliniai pratimai 

I pratimas

Atlikite vertingą, nieko nekainuojantį veiksmą. Paskambinkite draugui arba šeimos nariui, giminaičiui ir pasakykite, ką jūs jame labiausiai vertinate. Žinoma, jis nustebs išgirdęs tokius jūsų žodžius, kurie galbūt pasirodys lyg perkūnas iš giedro dangaus, tačiau tikrai liks maloniai nustebintas ir, svarbiausiai, pasijus vertingas bei vertinamas. Patikėkite, šis žmogus niekuomet to nepamirš.

Jūs nustebsite, kaip stipriai šis iš pirmo žvilgsnio niekuo su pinigais nesusijęs veiksmas pakeis jūsų finansinę padėtį.

II pratimas

Paimkite bloknotą ar popieriaus lapą ir užrašykite, ką vertingo esate ar norėtumėte sukurti pasauliui. Ką tokio galite padaryti dėl kitų žmonių, kas atneštų jiems naudą, o jums – didžiulį pasitenkinimą ir džiaugsmą? Pabandykite atkapstyti, koks lobis slepiasi jumyse ir kuo vertingu jūs galėtumėte pasidalinti su kitais. Suvokus ir įvardijus savo kuriamą vertę, jums bus daug lengviau patikėti, kad esate verti neribotų Visatos turtų arba kitaip tariant, neriboto kiekio pinigų.

III pratimas

Pakvieskite draugą arba nueikite vienas į prabangią vietą bent išgerti kavos. Juk tokios nuostabios draugystės su pinigais pradžią dera tinkamai atšvęsti. Mėgaudamiesi maistu ar gėrimu visą laiką galvokite, kad tikrai esate vertas tokios prabangos – skanaus maisto, pinigų ir visų gražių dalykų, kuriuos jie gali suteikti. Pasirinkite tokią vietą, pro kurią dažnai praeidavote kasdieniniame gyvenime, bet niekada nedrįsote užeiti. Vėliau, kaskart, kai praeisite pro tą vietą, prisiminsite, kad jūs esate vertas pinigų. Tai padės jums iš gausos sąmonės negrįžti į skurdo sąmonę.

 

Bendraukime Facebook ir Instagram.

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga autorinėmis teisėmis priklauso svetainei „Pradinis impulsas”, jeigu nenurodyta kitaip. Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Pradinis impulsas” sutikimo.